LaToya zna mordercę Michaela Jacksona!

ImageLa Toya, siostra Michaela Jacksona wie, że jej brat został zamordowany i wie kto to zrobił!


La Toya udzieliła obszernego wywiadu dla News of the world, w którym powiedziała:

On został zamordowany. I nie była w to zamieszana jedna osoba. To była raczej zorganizowana siatka, która miała na celu odebrać mu życie i dobrać się do jego pieniędzy. Jego aktywa w przemyśle muzycznym były warte ponad miliard dolarów i dlatego go zabili. Był dla nich więcej wart martwy niż żywy.

Michael podobno czuł, że ktoś chce pozbawić go życia.

Kilka lat temu powiedział mi, że są ludzie, którzy chcą go dopaść. Mówił, że zabiją go za prawa autorskie, których jest właścicielem. Bał się właśnie takiego scenariusza, ale zdawał sobie sprawę, że tak się może skończyć.

Nie chciał też grać tych 50 koncertów w Londynie – dodaje siostra Michaela. – Ale był kontrolowany i zmanipulowany. W ostatnich tygodniach praktycznie nikt z rodziny nie miał do niego dostępu. Próbowaliśmy się z nim skontaktować, ale na próżno. wiczył po kilkanaście godzin dziennie, aż do zupełnego wyczerpania. Nie mogę powiedzieć, kogo uważam za sprawcę tej zbrodni, dopóki trwa śledztwo. Za dwa tygodnie znane będą pełne wyniki niezależnej autopsji, którą zleciłam. Wiem, kto zabił mojego brata i nie spocznę, dopóki nie zostanie ukarany!

Zachowanie Michaela może tłumaczyć też zażywanie w tak dużych ilościach leków o których już pisaliśmy. Lęki przed śmiercią czy zamordowaniem go, to zjawiska opisywane przez lekarzy psychiatrów. Ale możemy się mylić.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.