Lady GaGa zemdlała na koncercie

ImageLady GaGa bardzo ciężko pracuje, choć ogłosiła bankructwo.


Praca GaGi się opłaciła, mimo że w portfelu świeci jej na razie pustkami. W bardzo krótkim czasie osiągnęła wielki sukces. Jej płyty znikają natychmiast z półek sklepowych. Więc jej portfel na pewno nie pozostanie długo pusty.

Jednak nie ma nic za darmo. Ciężka praca musi się kiedyś odbić mimo młodego wieku artystki. Podczas jednego z ostatnich koncertów, gwiazda słabo się poczuła. Zeszła ze sceny na kilkadziesiąt minut, po czym wróciła i dokończyła występ. Z tego też powodu wytwórnia GaGi odwołała wszystkie jej sierpniowe koncerty i posłała ją na przymusowy urlop.

Pracuje ciężko od kilkunastu miesięcy i nie miała jeszcze dnia wolnego – donosi informator. Presja w końcu zaczęła odbijać się na jej zdrowiu. Również psychicznym. Wytwórnia zauważyła, że podopieczna zaczyna się zachowywać coraz dziwniej. Jej ostatnie wywiady i występy są o wiele gorsze. Kazali jej więc wziąć urlop.

Podobno ona sama nie cieszy się z wolnego, gdyż boi się że zaniedba promowanie swojej sztuki. Ale za to jak wróci jej energia da nam na pewno popalić ze zdwojoną siłą. Aż strach pomyśleć jaka może być wypoczęta Lady GaGa.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.