Lady GaGa w czarnych koronkach

I Louboutinach

Lady GaGę paparazzi uwiecznili na zdjęciach w minioną sobotę w  Meatpacking District w Nowym Jorku. Piosenkarka ubrana cała na czarno. Miała na sobie koronkową suknię od Coco Chanel, koronkowy welon i buty od Louboutina.

Artystka wzięła udział w uroczystościach jakie odbyły się w Nowym Jorku w związku z 10 rocznicą ataków terrorystycznych na Stany Zjednoczone. Podczas ataków GaGa miała 15 lat.

11 września byłam w mojej szkole. Pamiętam, że mój nauczyciel historii zebrał nas w jednej sali i wszyscy oglądaliśmy telewizję – wspomina piosenkarka w wywiadzie z MTV. Nikt nie wierzył, że to się dzieje. Pobiegliśmy więc na dach, patrzyliśmy, jak druga wieża się zapada. Moja szkoła znajdowała się wiele kilometrów od WTC, ale niebo nad nami było czarne. Nie jesteś w stanie opisać czegoś takiego. To zbyt okropne. Nie wierzyliśmy wtedy, że coś takiego może się przytrafić. Czasami nadal nie wierzę, że to się wydarzyło. Pamiętam, że wielu moich przyjaciół straciło członków rodziny. Ich życie zmieniło się na zawsze. To chwila, w której należy się łączyć i zrozumieć, że Nowy Jork zmienił się na zawsze i będzie już jedną wielką rodziną.

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.