,  

Lady GaGa największą gwiazdą świata!

Według magazynu Forbes

Forbes ogłosił tegoroczną listę 100 najbardziej wpływowych i najczęściej pojawiających się w mediach gwiazd. I tak największą gwiazdą została Lady GaGa, która tylko w ostatnim roku zarobiła 90 milionów dolarów. Ale to nie wszystko, codziennie jej profil na Twitterze obserwuje 10 milionów fanów a 32 miliony dołączyły na Facebooku, to właśnie dzięki swoim fanom jest dziś na tak wysokiej pozycji , mało tego magazyn uważa, że Lady GaGa ma ogromny wpływ na show-biznes.

Niezaprzeczalną zwyciężczynią jest Gaga, której fani w ciągu pięciu dni kupili ponad milion kopii jej singla „Born This Way” – powiedział przedstawiciel Forbesa. Jeszcze dziesięć lat temu Bieber nadal pogrywałby w małych klubach i przedstawieniach szkolnych. Jednak w erze internetu stał się wielką sensacją. Jego pierwszy hit „Baby” ma aż 500 milionów odsłon na YouTube. Zdecydowanie nastały czasy nowych gwiazd, które rodzą się z dnia na dzień.

W pierwszej dziesiątce znaleźli się :

Oprah Winfrey,Sir Elton John, Simon Cowell, Tiger Woods i Lebron James.

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

2 komentarze Lady GaGa największą gwiazdą świata!

  • Kalina

    I dobrze, racja! Lady Gaga na to zasłużyła, jest super! Tylko, co ona ma na nogach na dwóch pierwszych zdjęciach?! CELUIT!?

  • Kalina

    Na dwóch pierwszych zdjęciach jest celuit (chyba) i na drugim dziwnie trzyma ręce, na dwóch następnych świetnie wyszła, na następnym gapi się w tą rękę, jakby to była bomba, na kolejnym wygląda naprawdę słodko, na kiedy patrzę na kolejne zastanawiam się, czym ona się tak ubrudziła :/ . Przedostatnie zdjęcie byłoby fajne, gdyby nie miała tego czegoś na twarzy.Ostatnie jest prześliczne

You must be logged in to post a comment.