,  

Lady GaGa chce zaśpiewać z Britney Spears

  Lady GaGa lubi nowe wyzwania, pracowała już Beyonce i to z wielkim powodzeniem, teraz chce stworzyć duet z Britney Spears.


Lady GaGa jest wielka fanką Britney i całe życie marzyła by wystąpić u jej boku, teraz kiedy jest tak sławna, marzenie może się jej spełnić.

Lady GaGa jest wielka fanka Britney i nigdy tego nie ukrywała. Jako nastolatka miała na ścianie u siebie w pokoju pełno jej plakatów. Britney była też źródłem inspiracji GaGi, kiedy ta pisała teksty do swoich piosenek – donosi źródło.

Dzięki tacie Lady GaGi już niedługo obie panie mogą spotkać się w studio nagraniowym.

GaGa na galę rozdania nagród Grammy przyszła z ojcem, który na przyjęciu porozmawiał z Britney. Kiedy Spears dowiedziała się, że GaGa lubi jej muzykę, od razu chciała ją poznać. Dziewczyny bardzo się polubiły, wymieniły numerami telefonów i doszły do wniosku, że fajnie byłoby stworzyć coś razem.

Ich wspólna piosenka czeka już na nagranie, ale GaGa musi najpierw zakończyć swoja trasę koncertową – dodaje to samo źródło.

Ciekawi nas ile jest prawdy w plotce o spotkaniu GaGi z Dodą. Wczoraj pisaliśmy Wam, że GaGa chce się spotkać z Dodą. Nasz czytelnik zasugerował, że artykuł być może pisał Polak pracujący akurat w redakcji tabloidu, który tę informację podał . Wcześniej to samo rozkrzyczała sama Doda w mediach. Jaka jest prawda? Już niedługo pewnie sie dowiemy.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.