,  

La Toya w amerykańskim „Tańcu z gwiazdami”!

ImageCzy to nie dziwne, że gdy tylko zmarł Michael Jackson, nagle jego płyty zaczęły się znowu sprzedawać a jego rodzina zaczyna znowu robić karierę?


Najlepiej na śmierci Michaela jak na razie wychodzi staruszek Jackson, Joe, który chce zrobić muzeum w rodzinnym domu w Gary, będzie miał swój własny reality show, a być może uda mu się  reaktywować Jackson 5.

Czas przyszedł na starszą siostrę Michaela, już zainteresowali się nią producenci amerykańskiego show Taniec z gwiazdami. La Toya wystąpi w nim.

Telewizja ABC złożyła piosenkarce ofertę już jakiś czas temu. Niedawno zakończyły się rozmowy o jej udziale – informuje magazyn US Weekly. La Toya jest wielką fanką programu, poza tym całe życie zajmowała się zawodowo śpiewem i tańcem, więc będzie idealnie pasowała do klimatu show.

Pewnie niezłą kasę weźmie za udział a na dodatek ma wielką szansę na wygranie, biorąc szaleństwo jakie obecnie panuje po śmierci jej brata. Fani Michaela smsami na La Toyę  najprawdopodobniej będą chcieli wynagrodzić śmierć króla pop.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.