,  

KYRA SEDGWICK WCIĄGNĘŁA CÓRKĘ DO ŚWIATA ZBRODNI

5. sezon serialu „Podkomisarz Brenda Johnson” (ang. „The Closer”)  to nie tylko nowe, skomplikowane sprawy do rozwiązania, ale także nowi bohaterowie. W  kolejnym sezonie zobaczymy  córkę  Kyry  Sedgwick i Kevina Bacona – Sosie Bacon.  Z ekipą dowodzoną przez detektyw Brendę Johnson widzowie 13TH STREET Universal będą mogli  spotykać się
w każdą środę  począwszy od 22 lutego o godz. 21:00.

Sosie Bacon pojawi się w kilku epizodach 5. serii. Nie jest to pierwsza produkcja, w której Sosie występuje razem z matką. W 2005 roku zagrały razem w dramacie „Loverboy”. W filmie tym pojawił się także znany amerykański aktor Kevin Bacon – prywatnie ojciec Sosie i mąż Kyry. W serialu  Sosie wystąpi w roli krnąbrnej, nieposłusznej i zuchwałej siostrzenicy Johnson – Charlie. Jej zachowanie nie raz doprowadzi panią podkomisarz i jej męża Fritza  (Jon Tenney) do skraju wytrzymałości nerwowej.

W 5. sezonie tego serialu, widzowie będą mogli oglądać kolejne zmagania pani podkomisarz      w walce ze skomplikowanymi sprawami, a nowa postać to nie jedyna zmiana, która pojawi się w jej otoczeniu. Brenda powoli przyzwyczaja  się  do życia w małżeństwie, jednak jej szczęście zostanie zburzone w wyniku  niespodziewanych okoliczności. Problemy w życiu osobistym to nie koniec kłopotów, z jakimi będzie musiała poradzić sobie bohaterka. Problemy finansowe i sercowe nie ominą także pracowników z zespołu Brendy.

Rola podkomisarz Brendy Johnson przyniosła Kyrze Sedgwick nie tylko niezwykłą popularność, ale także liczne nagrody. To właśnie za tę rolę aktorka otrzymała nagrodę Emmy oraz Złotego Globa. Teraz do trofeów dołączyć może kolejna prestiżowa nagroda – SAG (Screen Actors Guild), którą przyznaje środowisko aktorskie. Jest  to 7. nominacja Kyry. Czy 7 okaże się szczęśliwa dla Sedgwick, okaże się podczas gali wręczania nagród  w Los Angeles 29 stycznia 2012.

Premiera sezonu 5. Podkomisarz Brenda Johnson (The Closer)   –  w środę, 22 lutego
o 21.00 tylko na kanale 13TH STREET Universal

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.