Kylie nie obawia się 40-tki

Kylie Minogue powróciła na dobre! Jest widoczna dosłownie wszędzie – w kolorowych magazynach, na przyjęciach, na olbrzymich billboardach reklamowych, a już niedługo pojawi się jej nowy album.


Po życiowych niepowodzeniach w postaci choroby nowotworowej oraz rozstania z narzeczonym, Olivierem Martinezem, Kylie wyszła obronną ręką i powraca na szczyt.

Na okładce najnowszego numeru magazynu "Q" Kylie pojawiła się w bardzo seksownym, podkreślającym jej kobiece kształty kostiumie. W wywiadzie udzielonym magazynowi mówi: "Nie obawiam się 40-tki. Myślę, że będzie to całkiem nowy etap w moim życiu".

W stacjach radiowych możemy już usłyszeć nowy singiel piosenkarki – "2 Hearts" – utrzymany w stylu glam-rock/pop/electro. Piosenka zwiastuje nowy, dziesiąty studyjny album Kylie, zatytuowany po prostu "X".

W przyszłym roku planowana jest "ekstrawagancka" trasa koncertowa, uświetniająca 40 urodziny Minogue. "To będzie coś wspaniałego. Mam już parę pomysłów do zrealizowania, jednak wymagają one sporo czasu i pracy" – zapewnia artystka.

Lekarze uważają, że Kylie nie powinna się zbytnio eksploatować fizycznie po przebytej chorobie, ona jednak ich w ogóle nie słucha. Jest bardzo zdeterminowana, ponieważ jej poprzednia trasa koncertowa "Showgirl" została w połowie przerwana ze względu na chorobę i została wznowiona dopiero po półtorarocznej przerwie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.