,  

Kupi ojcu restaurację!

ImageBritney chce odzyskać wolność, czy ojciec pozwoli jej się usamodzielnić?


Wpadła w nałóg, ogoliła głowę, sypiała z paparazzi. Ale to było dawno, pozbyła się toksycznego męża, wróciła do normalnego życia, jeśli życie gwiazd jest normalnym. Opiekuje się synami, poznała normalnego faceta i chce być znowu wolna. Wyrwać się z pod opieki ojca.

Jamie Spears ubezwłasnowolnił swoją córkę, próbował zamknąć jej portal internetowy. Zarządza jej pieniędzmi, nie pozwala się kontaktować i poznawać mężczyzn. Sam jej przygotowuje posiłki i pilnuje każdego kroku swojej córki. Za to wszystko Britney chce podziękować swojemu ojcu i postanowiła kupić dla niego restaurację.

Media amerykańskie donoszą, że gdy skończy się trasa koncertowa, piosenkarka odzyska wolność a restauracja będzie jak odprawa za dobrze wypełnioną pracę.

Brit chciała podarować mu coś, co będzie dla niego przydatne – powiedzieli jej znajomi dziennikarzom. Po wszystkim, co razem przeszli, docenia jego wsparcie, ale chce już sama o sobie decydować. Kupno lokalu to taka łapówka, aby oddał jej wolność.

Jednak czy on da się kupić takim prezentem? Jeśli przyjmie taki prezent będzie odcięty od  pieniędzy córki i będzie musiał sam na siebie zarabiać.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.