, ,  

Kto na kim żeruje ?

ImageOstatnio pisaliśmy, że Kevin wykorzysta swoją dziewczynę z pieniędzy i puści ją kantem.


Ale okazuje się, że jest zupełnie inaczej. Już na początku  znajomości Kevina i Victorii , Britney powiedziała, że nie będzie płacić byłemu mężowi  na utrzymanie jego kochanki. Ale ta sytuacja może się zmienić. Ponieważ okazało się, że Prince nie tylko ma problem z prawem ale także z długami. Jakiś czas temu została wyrzucona z mieszkania, gdzie mieszkała, bo nie płaciła rachunków i zalegała opłatami za czynsz. Teraz te długi spłacać będzie Spears.

Długi Prince wynoszą już ponad 10 tysięcy dolarów. Dziewczyna przez sześć miesięcy nie zapłaciła grosza za swój tryb życia. Zadłużała się u kojonych znajomych i szukała bogatego sponsora. Kilka razy lądowała na posterunkach policji za wyłudzanie pieniędzy od swoich znajomych.

Ale trafił jej się facet z bogatą byłą żoną. Zaraz po poznaniu się z Federlinem, wprowadziła się do jego domu i odrazu poczuła się jak pani domu. Obecnie to jej zachcianki pochłaniają większą część pieniędzy, które Britney łoży na utrzymanie dzieci.

Kupuje sobie nowe ciuchy, jada w lepszych restauracjach i zaczęła przemeblowywać dom – powiadomili prasę znajomi Kevina. On nie dostrzega tego, co Victoria z nim robi. Jest w nią kompletnie zapatrzony. Zapomniał nawet o synach!

To chyba trafił swój na swojego, Prince jest idealnie taka sama jak Federline. Tylko patrzeć jak się zaczną targać za włosy.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.