Krupa w futrze!

Lepiej wygląda niż Rosati?

Gdyby nie to , że Joanna Krupa przyczepiła się do sztucznego futra w jakim pokazała się niedawno Weronika Rosati to zdjęcie dziś by nie pojawiło się na pierwszych stronach plotkarskich tabloidów. O Weronice w futrze modelka, gdy jeszcze nie wiedziała, że futro jest sztuczne Krupa powiedziała:

– Najwyraźniej potrzebuje trochę edukacji w tej kwestii, bo musi być idiotką, skoro żyje w 2010 roku i nie wie, jak robi się futra. Jeśli natomiast wie, to jest suką bez serca! Noszenie futer to nie moda ale morderstwo. Każdy kto nosi futro, promuje zabijanie i torturowanie. Boże, jak ja nienawidzę takich ludzi! Chciałabym jej przyłożyć – skomentowała  Joanna Krupa.

Później okazało się , że futro Rosati było sztuczne, Krupa nie przeprosiła za swoje słowa, i jeszcze dodała:

Publiczne odziewanie się w sztuczną sierść zwierzęcia przywodzi na myśl wtargnięcie zamaskowanego osobnika do banku ze sztucznym pistoletem. Można się potem bronić, ze to była tylko zabawka, ale chyba trudno się dziwić, że zostanie się obezwładnionym przez strażników i brzydko nazwanym przez ludzi a potem jeszcze żądać za to przeprosin.

Modelka twierdzi, że wolałaby chodzić nago, niż nosić futra.

Może Krupa nie pamięta gdy 4 lata temu pozowała dla magazynu Stuff w futrze na sobie w rękach trzymała smycze na końcach których były przypięte dwa dobermany? One też nie miały nic przeciwko wdzianku modelki?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.