,  

Krupa i Rosati = przyjaźń?

Aleksander Majdański- Michał Pieściuk / newspix.pl

Nienawiść czasem jednoczy..

Jeszcze niedawno gdy Weronika Rosati pojawiła się na salonach w futrze, Joanna Krupa o niej powiedziała : TO SUKA BEZ SERCA!. Dziś dziewczyny zaprzyjaźniły się , mało tego chcą razem pomagać zwierzętom.Dziś Krupa tłumaczy się ze swoich słów i zapewnia, że jest w przyjaźni z Weroniką.

– Podeszłam do Weroniki w sklepie i ona powiedziała, że to było nieprawdziwe futro. Przeprosiłam i zapewniłam ją, że wcale nie mówiłam o niej tak źle, jak to napisali. I ona zaproponowała, że może coś razem zrobimy dla zwierząt, więc może założymy wspólnie jakąś fundację – powiedziała Faktowi  Joanna.  – Każdy ma szansę zrobić karierę w Hollywood. Ale czy to się uda, nigdy nie wiadomo. To naprawdę jest ciężki i straszny biznes. Niektórzy mają szczęście i szybko robią karierę, a niektórzy latami się starają i nic im się nie udaje. Czasem trzeba, tak jak ja, bardzo powoli dążyć do celu i dopiero po latach można coś osiągnąć. Trzeba mieć bardzo grubą skórę – dodała modelka zapewniając o swojej przychylności dla Rosati.

– Zanim przyjechałam do Polski, nie słyszałam ani o Alicji Bachledzie-Curuś, ani o Weronice Rosati. Ale wiem, że Weronika robi teraz ciekawe rzeczy w Hollywood, i mam nadzieję, że wszystko jej wyjdzie. To jest super, jestem z niej dumna. To śliczna dziewczyna i bardzo ciężko pracuje na sukces, więc trzymam kciuki, by go odniosła – kończy Joanna.

Wierzycie w tę przyjaźń?

Zobacz też:Top Model. Nowa prowadząca: Nie będę…

źródło: Fakt.pl

Aleksander Majdański / newspix.pl

Damian Burzykowski / newspix.pl

Kapif

Michał Pieściuk / newspix.pl

Teodor Klepczyński / newspix.

Teodor Klepczyński / newspix.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.