, , , ,  

Królewskie życie gwiazd

Popularne gwiazdy mediów, znani aktorzy i piosenkarze prowadzą życie iście królewskie.
Kupują zamki, kolekcjonują antyki, wybierają się na polowania.


Madonna napawa się swoją  485-hektarową posiadłością, po której uwielbia jeździć konno. Oczywiście zakłada wtedy swój jeździecki kostium. Do tego Madonna nie pozwoli sobie na przegapienie sezonu polowań na lisy… Jest wtedy w stanie odwołać każdą trasę koncertową.
Nicolas Cage w ramach swoich dziecięcych marzeń, które realizuje dzięki milionom na swoim koncie podróżuje po Europie i skupuje stare, rycerskie warownie.Gérard Depardieu, Christopher Lambert inwestują w biznes winnicowy. Sting zrealizował swoje marzenie młodości i zamieszkał w autentycznym XVI-wiecznym dworze Tudorów. Oprócz tego posiada wart  45 milionów dolarów, najdroższy apartament w Nowym Jorku, do którego lata na zakupy.
Rod Stewart zakupił XIII-wieczny zamek w Essex,  z wielkim ogrodem we francuskim stylu. Paris Hilton, dziedziczka hotelowej fortuny, również stara się dorównac elicie królewskiej. Ostatnio pojawiła się na najbardziej prestiżowym balu na świecie, otwarciu karnawału w Operze Wiedeńskiej. Paris spełniła tym samym swoje marzenie i mogła poczuć się jak najprawdziwsza dziedziczka korony. Do Polski powoli równiez zaczynają spływać oznaki królewskiego luksusu, na który jak na razie mogą sobie pozwolić prezesi banków i odnoszący sukcesy w swoich branżach przedsiębiorcy. Popołudnie na polu golfowoym, gra w polo staje się codzienną reozrywką polskiej elity. Jacek Borkowski pasjonuje się starym, luksusowymi samochodami i niejeden może mu pozazdrościć jego kolekcji. Aczkolwiek czy dogoni w swojej pasji sułtana Brunei, który w swoich garażach ma ponad 200 limuzyn, jest dość wątpliwe…Grunt to ścigać marzenia .

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.