, ,  

Kreacje Suri Cruise

ImageMa dopiero 3 latka a już z niej rodzice robią małą kobietkę.


Suri ma ubrań na kwotę ponad trzy miliony dolarów. Nigdy drugi raz nie nosi tej samej sukienki, choćby była najpiękniejsza. Nosi buty nie zdrowe dla jej wieku. Ani też wygodne dla tak małej dziewczynki. Mama maluje jej usta. Powiecie, dużo dziewczynek naśladuje swoje mamy i tak robi. Zgadzamy się. Jednak ta dziewczynka nie ma koleżanek. Jeśli nawet je może mieć to tylko z sekty Scjentologów. Jednak czy kiedykolwiek widzieliście tę dziewczynkę z innym dziećmi, prócz umówionej randki z dziećmi Beckhamów.

Malowanie paznokci. To jest codzienność od najmłodszych latek dziewczynki. Ona chyba sama jeszcze nie wiedziała co to jest a już miała wymalowane pazurki i tak chodziła i chodzi z nimi na co dzień. Wysokie obcasy u trzyletniego dziecka to już chyba przegięcie na calego. Tym faktem były wburzone media na całym świecie. Matka koło Suri wygląda jak służąca .

Co wyrośnie z tej dziewczynki? Aż boimy sie już myśleć o tym. Jeszcze jedno, czy te ubranka, które nosi Suri na prawdę wyglądają na tak drogie? Prawdę mowiąc większośc z nich nigdy byśmy nie kupili dla swoich dzieci. Tu miała 2 latka

A tu jedno jedyne zdjęcie, kiedy Suri miała kitki


Gdy była mniejsza ładniej ją ubierali rodzice.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.