, ,  

Koniec romansu Hilton i Ronaldo

ImageJak szybko się zaczęło tak szybko się skończyło. On nie ma czasu na randki z Hilton!


Paris Hilton i Cristiano Ronaldo, najdroższy piłkarz świata poznali się zaledwie dwa tygodnie temu. Poznali się w jednym z klubów w Los Angeles . Ona akurat zerwała z Dougiem Reinhardtem. On był sam, to był strzał w dziesiątkę, tak by się wydawało. Bo niby pasują do siebie. Ronaldo dał się zaprosić nawet do domu przez Paris, spędził z nią dwie noce.

Ona później pojechała do Dubaju by się promować on w swoją stronę. Paris wydzwaniała do niego on nie ma czasu na randki z nią.

To naprawdę świetna dziewczyna i super nam się rozmawiało – powiedział z pełną dyplomacją podczas ostatniego wywiadu. Jestem młodym mężczyzną, Paris młodą damą i to, że spotkaliśmy się w jednym z klubów jest zupełnie normalną rzeczą. Ona mieszka bardzo daleko i jest zajęta, ja też jestem zajęty w Madrycie, dlatego nie wiem, czy znajdziemy czas, żeby się widywać. Ciężko wyrwać mi się na jakieś dłuższe wakacje.

I tak się rozwiały piękne namiętne randki Paris, on szybko się nią znudził i powiedział : spadaj Paris, to już nie dyplomatycznie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.