,  

Kolejne zdjęcia Kendry Wilkinson z seks-kasety!

 Kolejne zdjęcia w sieci z seks-kasety Kendry Wilkinson. Były króliczek Playboya nie miał wyjścia, jak zgodzić się na sprzedaż.

TYLKO DLA DOROSYCH!


Kendra Wilkinson zarobi przy tym fortunę, jednak jej kariera wisi na włosku. Gdy w sieci  pojawiły sie pierwsze zdjęcia, Kendra szybko dogadała się z firmą posiadającą filmy z jej udziałem i chciała zbic na nich fortunę. Jej wizerunek idealnej matki jednak został na tyle nadszarpnięty,że postanowili z mężem Hankiem postarać się o drugie dziecko, by odbudować to co straciła. Para od dłuższego czasu usilnie pracuje nad kolejnym potomkiem jak donosi Life&Style.

Już od dłuższego czasu próbują spłodzić kolejne dziecko. Pragną jeszcze jednego potomka. Kendra ma nadzieję, że to się zdarzy jak najszybciej – mówi informator. Wie, że Hank jest wściekły po wszystkich doniesieniach o seks taśmie. Skupienie się na kolejnym dziecku pomogłoby mu zapomnieć o całym dramacie. Sytuacja w domu była bardzo napięta, ale udało im się poradzić z problemami. Dla Kendry najważniejsze to ratować rodzinę i dbać o dobro dziecka.

Nie łatwe życie będą mieli z taka mamą i żoną. Niestety przeszłość często rzutuje na nasze życie późniejsze a jego skutki odczuwa rodzina.
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.