Kolejne szczegóły koncertu Jacksona

ImageNa światło dzienne coraz więcej wychodzi szczegółów z zapowiedzianej najnowszej trasy koncertowej Michaela Jacksona.


Znanych jest już kilka utworów, jakie Michael zaśpiewa na koncertach.  Dziennikarze The Daily Mirror dotarli do setlisty utworów i mają to być największe hity "króla popu", czyli m.in.: Billie Jean, Smooth Criminal czy Beat It.

Podczas środowej przedsprzedaży bilety na dziesięć koncertów zaplanowanych w Londynie rozeszły się w ciągu kilku minut.  A to oznacza, że zainteresowanie wystąpieniem Jaco jest ogromna.

Oficjalna sprzedaż wejściówek na całą trasę ruszyła w sobotę rano o godzinie 7 . Cena zaczynała się od 75 funtów a na eBay można było już kupić za jedyne 10 tysięcy !

Zainteresowanie jest ogromne a co za tym idzie, serwery stron, na których można zakupić bilety są bardzo obciążone. jednak na 10-ciu koncertach się nie skończy jak wcześniej zapowiadał Jackson.  10 koncertów odbędzie się w lipcu, sierpniu oraz wrześniu, i następne w styczniu oraz lutym 2010.

30 koncertów odbędzie się w samym tylko Londynie , co pewnie cieszy Brytyjczyków i wszystkich tam przebywających.

Jaka będzie oprawa sceniczna? Jeszcze tego nie ujawniono, miejmy nadzieję, że bardzo interesująca i król pop nie pójdzie na łatwiznę, by tylko spłacić swoje długi.

Miejsce w Londynie , gdzie odbędą się pierwsze koncerty.

I plany miejsc dla widzów.


 Sprzedaż biletów na eBay

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.