Kolejna klapa koncertowa Whitney Huston! (video)

 Whitney Huston ciągnie swoją trasę  koncertową, chociaż fani nie pozostawiają na niej suchej nitki. Piosenkarka nie daje rady występom a i o to uparcie próbuje śpiewać.


Whitney Huston po 11 latach przerwy ma swoje pięć minut w Wielkiej Brytanii. Swój koncert rozpoczęła z wielkim opóźnieniem w Birmingham.
Mało , że kazała wszystkim na siebie czekać to i bilety nie należały do najtańszych mając tez na uwadze jakość koncertów.

Jeden z fanów powiedział : Czekałem długo na koncert Whitney Huston, jednak to co zobaczyłem usłyszałem, rozczarowało mnie. To nie był koncert! Inny Fan powiedział : Przerwy między piosenkami nie miały końca. Trzymała nas z przerwami bez końca, robiła wszystko by każda przerwa była jak najdłuższa. Jej może się wydaje, że 180 funtów jakie zapłaciłem za bilet to marna kasa.

Między koncertami Huston znowu źle się poczuła i znowu trafiła do szpitala na badania. Tym samym jej trzy koncerty wypadły z terminów. Gdy w końcu doszło do koncertu, 11 500 fanów czekało na nią 15 minut dłużej.

{youtube}6Q0SZZRynY0{/youtube}
{youtube}S4279tLhX7Q{/youtube}
{youtube}foyZLtoJWPA{/youtube}

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.