,  

Kolejna ciąża w czerwcu ?

 Angelina Jolie i Brad Pitt ciągle myślą o kolejnych dzieciach.


Para obecnie wychowuje sześcioro dzieci, troję adoptowanych i troje swoich. Ale ciągle im mało. Aktorka podobno przeszła już na specjalną dietę, dzięki której będzie gotowa do kolejnego zapłodnienia.

 Gwiazda jest w ciągłym kontakcie ze swoim położnikiem, który odbierał bliźnięta. Ale lekarz uprzedził wcześniej Ange, żeby poczekała rok od urodzin dzieci, zanim znowu zajdzie w ciążę. Od tego czasu Angelina ciągle się przygotowuje do kolejnego zajścia. Regularnie przyjmuje witaminy i minerały prenatalne. Chce mieć pewność, że już w czerwcu zostanie zapłodniona. Jolie przeszła również na dietę, którą przygotowała dla niej specjalistka zajmująca się medycyną alternatywną. Wynajęty kucharz jeździ z nią po całym świecie i przyrządza potrawy bogate w kwas foliowy. Gwiazda codziennie zajada się brokułami, fasolą i soczewicą.

Zastanawia nas tylko jedno, jeśli Brada tak przytłoczyły obowiązki i sobie z nimi nie radzi, to po co mu więcej dzieci. Przy kolejnych całkiem się zapije, żaden z niego wtedy będzie pożytek.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.