Kochankowie Madonny ujawniają się

ImageOkazuje się , że Madonna miała wielu kochanków i jak już nasza użytkowniczka wspomniała na forum, piosenkarka zdradzała niejednokrotnie Guya .


ImageMadonna spotykała się nie tylko z Alexem Rodriguezem ale także z kubańskim baseballistą, Jose Canseco, byłym zawodnikiem New York Yankee i Oakland A.

Chciała mnie poślubić i mieć ze mną dziecko. Bardzo chciała urodzić kubańskie dziecko – zdradził w 2008 roku w swojej biografii Vindicated, Jose.

A wszystko zaczęło wychodzić po tym jak Madonna związała się z 22 letnim Jesusem Luzem. Sportowiec już nie wytrzymał i zaczął opowiadać o Madonnie. Ale również powiedział co myśli o jej romansie z młodym modelem.

Mój Boże! Czy ona nie rozumie, że ma 60 lat? Litości! Kiedy będzie miała 80 lat, z kim będzie się spotykała? Z 10-letnim chłopcem? To jest szalone! – powiedział magazynowi US.

Skandal jest tym większy , gdyż 22 letni Jesus dla Madonny porzucił 20 letnią Krishne Siqueire. 20-letnia modelka otwarcie przyznała, że gdyby jej się przytrafiła podobna sytuacja, postąpiłaby podobnie.

Czyli w Brazylii dla kasy zrobi się wszystko !

celebitchy

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.