Kochanki Tigera Woodsa!

 Ile można mieć kochanek, gdy u boku ma się piękną żonę? Okazuje się, że piękna żona to mało dla niektórych mężczyzn.


Mindy Lawton Od jakiegoś czasu w sieci i mediach krążą plotki o bardzo znanym golfiście Tigerze Woods i jego kochankach. Golfista niedawno przyznał się, że zdradzał żonę z wieloma kobietami ale nie wiadomo było z iloma i jak często. ona znana modelka Elin Nordegren by dostać przynajmniej połowę majątku przy rozwodzie, musi być w związku z Tigerem 10 lat, tak zapisano w intercyzie.

Do dziś zgłosiło się sześć kobiet, które na pewno były kochankami Tigera. Pierwsza kochanka Woodsa dziś 24 latka, któa zaczęła sypiać z golfistą rok po jego ślubie z Elin. Sypiała z Tigerem ponad dwa lata.

Kochanka nr 4 to Mindy Lawton. 34 latka sypiała z Woodsem w jego prywatnym domu na Florydzie, był to seks dzieki i wyuzdany.

Czasami wyglądałam po seksie jak szmaciana lalka. Tiger lubił to robić w sposób ordynarny. Kiedy uprawialiśmy seks, lubił dawać mi klapsa i ciągnąć mnie za włosy. Lubił też, jak wyzywałam go w łóżku, ale ciągnięcie za włosy to jest to, co lubi najbardziej – mówi Lawton.

Kobieta liczyła na więcej niż tylko seks. Gdy się zorientowała,  że tylko chodzi o to facetowi, zerwała z nim.

5 kochanka to 31-letnia Cori Rist. Spotyka się z Woodsem od pół roku. Zapowaida, że juz niedługo świat usłyszy gorące szczegóły z tego związku.

6. – kelnerka i modelka z Las Vegas,  26-letnia Jamie Jungers . Ma już prawnika, który ma pomóc jej sprzedać informacje mediom.

Jamie Jungers

Rachel Uchitel

Mindy Lawton

Jaimee Grubbs

Kalika Moquin

Cori Rist

ona Woodsa, Elin

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.