,  

Kochanek Madonny pokazał futerko!

ImageJesus Luz w nowej sesji zdjęciowej dla Magazynu Interview.


23 letni model i kochanek Madonny wziął udział w sesji zdjęciowej a przy okazji udzielił wywiadu na swój temat.

Jesus Luz urodził się w Rio, gdzie spędził  dzieciństwo. W 2006 roku przyjechał do Nowego Jorku do ciotki. Opisał także miejsce w którym się wychował. Jego imię pochodzi od imienia Jezusa Chrystusa.

Mój ojciec dał mi tak na imię, bo zawsze podziwiał Jezusa Chrystusa jako najbardziej filozoficzny umysł wszech czasów. Więc, kiedy nazwał mnie tak, powiedział, że to co dobre jest w życiu przyjdzie do Ciebie. Moje nazwisko Luz znaczy "światło". Więc jestem czymś co przyciąga dużo dobrej energii.

Jak zacząłeś prace w modelingu?

Ktoś mnie zaprosił do agencji w Rio. Moja pierwsza praca miała miejsce w  Fashion Rio w 2007 roku. To był dobry kontrakt i wtedy po raz pierwszy miałem kontakt z tyloma ludzi. Po tym miałem kilka drobnych zajęć.  Pracowałam jako sprzedawca w sklepie Surf. Moja pierwsza duża międzynarodowa praca była ze Steven'em Klein'em dla magazynu W. To było dla mnie bardzo ważne w Brazylii, Steven jest bardzo dobrym fotografem.

W końcu zauważyła go Madonna i jego kariera poszła jak burza. Teraz jest jednym z najbardziej rozchwytywanych modeli na świecie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.