Kochanek Jennifer Lopez juz czuje się gwiazdą

Cała ekipa go nienawidzi. Ostatnio powiedział, żebyśmy zwracali się do niego „Panie Smart”.

Miłość potrafi oślepić i chyba tak zrobiła z Jennifer Lopez, która jest tak bardzo zakochana w swoim młodym kochanku Casperze Smartcie, że nie widzi wielu rzeczy. Chłopak już się zachowuje jak gwiazda. Rodzina niepokoi się o Jen, twierdza, że chłopak wykorzystuje piosenkarkę.

Casper jest dla niej bardzo miły i pomocny. Stara się być niezastąpiony. Ostatnio to jego Jennifer radzi się w sprawach zawodowych, nie menadżera. Został choreografem jej trasy koncertowej mimo, że wszyscy mówili jej, że to błąd, bo chłopak nie ma na tym polu żadnego doświadczenia.

Cała ekipa go nienawidzi. Ostatnio powiedział, żebyśmy zwracali się do niego „Panie Smart”. Asystentka Jennifer musi przynosić mu kawę i robić drinki. Zachowuje się jakby był większą gwiazdą niż Jennifer – żali się pracownik Lopez

Ale to nie wszystko

Odkąd zaczął się z nią spotykać, kompletnie ignoruje dawnych znajomych. Teraz jest w innej lidze. Myślę, że miał szczęście, że znalazł sobie taką sponsorkę i promotorkę. Zrobi dla niej wszystko, dopóki to nakręca jego karierę – stwierdził znajomy Caspera.

Podobno facet jest gejem. Czy o tym artystka wiedziała wiążąc się z nim?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.