,  

Kim Karadashian złożyła pozew o rozwód!

Po 72 dniach małżeństwa!

Ślub Kim Kardashian i Krisa Humphriesa był najgłośniejszym ślubem tego roku. Cała ceremonia pochłonęła miliony dolarów. Zdjęcia i filmy, które pojawiły sie w mediach kosztowały bardzo dużo.Minęło zaledwie 2 miesiące a para już się rozwodzi.

Jak donoszą amerykańskie media Kris prowadzi bardzo rozrywkowy tryb życia i nie poświęca swojej żonie odpowiednio dużo czasu. Do tego okazało się, że jest kobieciarzem.

On złamał Kim serce. Miał przylecieć do Nowego Jorku, ale w ostatniej chwili zdecydował, że pojedzie do Miami. On doskonale wie, że za jej plecami może robić, co chce – donosi magazyn Star.

Kimm pozew rozwodowy do sądu złożyła wczoraj. Powodem rozpadu związku ma być różnica zdań.  Jako datę separacji małżeństwa będzie data 31 październik. Plotkuje się, że jednym z powodów rozpadu tego związku jest to, że Kardashian nie chce się przenieść  do Minnesoty, czyli tam, gdzie Humphries chce się ustatkować.

Kim zatrudniła najlepszego prawnika od rozwodów Laura Wasser. Prawniczka prowadziła sprawy Britney Spears, Maria Shriver, Angelina Jolie i wiele innych.

Para była małżeństwem dokładnie 72 dni. Ich ślub kosztował 10 mln dolarów. Dzieląc koszty ślubu na 72 dni małżeństwa, każdy dzień kosztował 138.888 dolarów.

Czy rozwód  będzie tak samo głośny jak ślub?

Oto pozew rozwodowy

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.