,  

Kevin myślał, że Britney porwała dzieci

Przez ostatnie kilka dni nikt nie wiedział gdzie jest Britney Spears.

Paparazzi których ulubienica nie pokazywała się dłuższy czas podnieśli alarm o jej zniknięciu. Wszyscy rozpoczęli poszukiwania piosenkarki, która zapadła się pod ziemie razem z synami.

 


Gazety rozpisywały się, że przebywa za granica. Jedni twierdzili, że w Belgii a właściciel restauracji w Antwerpii ogłosił, że zjawiła się u niego skorzystać z toalety. Inni twierdzili, że zawitała do Francji gdzie da koncert i podda się leczeniu w klinice odwykowej.

Wszystkie te pogłoski zdenerwowały, Kevina który rozpoczął prywatne śledztwo. Przypuszczał, że Spears uciekła, z Seanem Prestonem i Jaydanem Jamesem żeby uniknąć procesu, który jej wytoczył. Obawiał się, że Brit porwała dzieci łamiąc nakaz wspólnej opieki nad synami obojga rodziców. Po 5 dniach nieobecności gwiazda jak z pod ziemi pojawiła się na krajowej ulicy jakby nigdy nic. Reporterzy przyuważyli ją jadącą z przyjaciółką i synami po mieście. Okazało się ze nigdzie nie wyjechała tylko zaszyła się w jakimś uroczym miejscu we własnym kraju chcąc odpocząć od sławy.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.