,  

Kevin Federline to dobry ojciec!

Udzielając wywiadu adwokat byłego męża Britney Spears poruszył sprawę sfinansowanego kilka dni temu rozwodu pary.

Najważniejszym tematem były dzieci. Adwokat powiedział że Kevin chciał otrzymać prawo opieki nad dziećmi ale i tak jest zadowolony z takiego obrotu sprawy. Kevin był przedstawiany przez niego w bardzo dobrym świetle jako ojciec Seana i Jadydana.


To fragment rozmowy:

A jaki jest Kevin jako ojciec?
Nie chcę rozmawiać o dzieciach, ale mogę powiedzieć, że Kevin jest doświadczonym ojcem i uważam, że mocno skoncentrowanym [na obowiązkach] rodzicem, który wierzy, że każde dziecko, a szczególnie w tak młodym wieku potrzebuje ukształtowania i konsekwencji i Kevin chce mieć pewność, że jego dzieci będą miały z tego jak największy pożytek.

Czy jest zmartwiony tym, co dzieje się z dziećmi, kiedy nie są pod jego opieką?
Cóż, nie potrafię powiedzieć, jaki on sam ma to tego stosunek, ale mogę powiedzieć, że wszystkie te sprawy, które wyszły na jaw [a dotyczące Britney], jeśli okażą się prawdą – to mnie zmartwią. Kevin jest kimś, kto zrobi wszystko dla ochrony swoich dzieci. Nie przypominam sobie, bym kiedykolwiek widział jego zdjęcia z dziećmi w miejscu publicznym. On wie, że w ten sposób mógłby je narazić na niepotrzebne ryzyko ze szkodą dla nich. Jego pragnieniem jest, by te dzieci wyrastały w poczuciu wolności, w tak normalnym środowisku jak to tylko możliwe. Kevin nigdy nie chciał lansować się za pomocą swoich dzieci.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.