,  

Kendra Wilkinson o seksie z Hefnerem !

 W magazynie US Weekly,  Kendra Wilkinson ujawnia szczegóły o pobycie w domu starego playboya.


Wszyscy jesteśmy ciekawi, czy tak stary człowiek jeszcze może. I każdy wie, co mamy na myśli. Teraz Kendra, była dziwka Hefa, kiedy opuściła jego dom, ujawniła w szczegółach jak to jest bycie kochanką starego zboczeńca. Opowiedziała, jak wymykała się nocami z jego domu, by uprawiać sex z kimś młodszym, bo starzec nie mógł jej zaspokoić .

Robił z nami wszystko, na co stać staruszka ciągnącego na viagrze – przyznaje szczerze Kendra. Zdradzałam go od początku naszego związku. Zwyczajnie mnie nie zaspokajał. Bywało, że widywałam go dwa razy dziennie. Rano, gdy mijaliśmy się w korytarzu i wieczorem, gdy przychodziłam do jego sypialni. Nigdy nie wychodziliśmy na randki tylko we dwoje. Zawsze całą grupą z mnóstwem osób towarzyszących. Tylko Holly zabierał na romantyczne wypady.

Między nimi nie było dyskusji, bo nie było o czym.

Nie rozmawialiśmy prawie w ogóle, bo niby, o czym. Hef nie zna się na niczym, co mnie interesuje. Przez większość czasu nasze rozmowy ograniczały się do wymiany dwóch zdań. On mówił: Kocham cię, a ja odpowiadałam: Ja ciebie też. Nie byłam w stanie wytrzymać bez kogoś bardziej żywego. Bez ostrego seksu nie czułabym się jak młoda i zdrowa kobieta.

Każda z dziewczyn za sypianie ze starcem dostawała tygodniowo 1 tysiąc dolarów. To nie wiele, za sex z facetem, który w każdej chwili może paść na zawał. Ale dzięki temu poznały młodych , bogatych mężczyzn.

Teraz kiedy Kendra jest zaręczona ze znanym sportowcem, nie popiera takiego życia jakie jest u Hefnera.

Nigdy nie byłam tak kontrolowana jak u niego w domu. Nawet moi rodzice nie sprawdzali mnie tak dokładnie jak wynajęci przez Hefa ludzie – mówi Wilkinson. ledzono nas za każdym razem, gdy opuszczałyśmy posiadłość. Holly nie mogła praktycznie opuszczać domu. Ja miałam najwięcej swobody, ale i tak się dusiłam. Znacznie więcej wolności będę miała w małżeństwie.

Oby nie było inaczej.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.