,  

Kendra Wilkinson nie schudła!

 Kendra Wilkinson w grudniu urodziła syna. Króliczek Playboya wzięła się za odchudzanie ale nie jest to takie łatwe jak się jej wydawało.


Kendra Wilkonson zaraz po urodzeniu wzięła się za odchudzanie , na łamach magazynu OK! promowała ćwiczenia, które miały doprowadzić jej sylwetkę do wcześniejszej. Ale życie zweryfikowało jej ciało po swojemu a ona źle się czuje ze zbędnymi kilogramiami.

Wszędzie gdzie pójdę ludzie ciągle się na mnie gapią ze zdziwioną miną. To naprawdę przykre. By poprawić sobie humor zaprosiłam do siebie moje najlepsze przyjaciółki, ale to nie był najlepszy pomysł. Wszystkie wyglądały wystrzałowo, były zadbane i miały idealną figurę. Taki widok jeszcze bardziej mnie przygnębił.

W środowisku w jakim żyję pulchniejsze ciało wywołuje prawdziwy szok. Kiedy tak na mnie patrzą czuję presję, by wyglądać tak, jak wszyscy, czyli idealnie. Odchudzanie to jednak powolny proces. Przed ciążą nosiłam stanik w rozmiarze 34C, a teraz noszę 34E! Widzę, że piersi powoli zaczynają się zmniejszać, ale zanim wrócą do normalnego rozmiaru, minie kilka miesięcy – powiedziała Kendra.

I jeszcze te silikony:)

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.