,  

Katie wycieńczona dietą !

ImageTom Cruise zaczął zabierać swoją żonę na wszelkie uroczystości, ale na najważniejszej gali roku Tom był sam.


Mało kto opuszcza czerwony dywan, rozdanie  Oscarów. Ale tym razem Katie Holmes nie brała udziału w gali. Jak się okazuje, jeden z informatorów brytyjskiego Daily Mail powiedział, że Katie nie przybyła do Kodak Theatre, gdyż jest w stanie skrajnego wyczerpania.

Podobno żona Cruise’a jest wycieńczona "dietą oczyszczającą", która ma ją przygotować do kolejnej ciąży. Składa się ona z koktajli ziołowych i innych przeczyszczających mieszanek, które mają usunąć z jej organizmu wszelkie toksyczne substancje.

Katie już prawie zakończyła ostrą dietę, jaką Kościół Scjentologiczny nakazuje przejść każdej przyszłej matce – mówi źródło cytowane przez Daily Mail. Niestety, w wyniku gwałtownego pozbywania się toksyn zapadła na anemię. Jest nieustannie śpiąca, zmarznięta i naprawdę ciężko się z nią dogadać. Nie ma na nic siły.

Czasami wygląda na skrajnie wycieńczoną, ale Tom jest zdeterminowany, aby dobrze przygotować się do poczęcia drugiego dziecka – dodaje. Oczywiście sam nie stosuje żadnych kuracji. Zresztą, to on przekonał ją do przejścia na tę rygorystyczną dietę. Pomysły czerpie z książki "Scientology Second Dynamic", poradnika o małżeństwie i rodzicielstwie.

Tom powinien udać się do psychoterapeuty, albo sam przejść na taką dietę.

foto/celebrity-gossip

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.