,  

Katie odchudza Toma seksem!

 Do tej pory to Tom pilnował Katie by była w dobrej formie, nawet zastosował jej specjalną dietę, przygotowująca do zajścia w ciążę z drugim dzieckiem. Widać była mało skuteczna.


Tom w ostatnim czasie przytył kilka kilogramów. Aktor źle się czuje z dodatkowymi kilogramami. Katie postanowiła więc pomóc mężowi i zaproponowała mu ćwiczenia, które pomogą mu szybko i skutecznie zgubić to co nabył się ostatnio. Sposobem na szybkie pozbycie się nadwagi ma być częsty seks.

Tom próbował już diet, ćwiczeń ale bark mu konsekwencji.  Katie powiedziała , że do seksu podejdzie bardziej entuzjastycznie i efekty szybko będą widoczne.

Tom ciągle marudzi, że nie może pozbyć się dodatkowych kilogramów. Niestety ćwiczyć mu się nie chce, a na diecie wytrzymał tylko kilka dni. Ostatnio Katie przeczytała gdzieś, że człowiek uprawiając seks 3-4 razy w tygodniu, spala 600 kalorii i zaoferowała mężowi swoją pomoc w odchudzaniu. Jej zdaniem Tom schudnie w błyskawicznym tempie, jeżeli będą uprawiali seks każdego dnia.

Oczywiście jemu bardzo spodobał się plan żony i stwierdził, że to najlepsza dieta na jakiej był – donosi kumpel Cruisa OK! Magazine.

Ciekawe czy wytrzyma Tom takie tempo jakie mu narzuci młoda żona.. Faceci w jego wieku zaczynają mieć problemy z erekcją. A tak poza tym, szczęściarz z Toma.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.