, ,  

Katie na detoksie z nakazu męża!

ImageKatie Holmes pociągała sobie po cichu papierosy, gdy się o tym Tom dowiedział, jak myślicie co zrobił?


Gdy Tom Cruise dowiedział się, że jego żona ukradkiem pali papierosy, wściekł się do tego stopnia , że wysłał ją na detoksykację. Na dodatek Katie pali przy  3 letniej Suri.

Tom prowadzi bardzo zdyscyplinowany tryb życia i zachęca Katie, aby zgodnie ze scjentologicznym nakazem, poddała się detoksykacji. Jest wściekły, że znów zaczęła palić i stara się wywrzeć na nią presję, aby jak najszybciej porzuciła ten brudny nałóg – donosi osoba z bliskiego otoczenia pary.

Zdaje się, że oczyszczanie organizmu to stały rytuał Toma, bo już któryś raz z kolei wysyła tam swoją żonę. W marcu Katie przeszła na intensywny proces detoksykacyjny, który według wierzeń religii scjentologicznej, ma przygotować ją do ponownego zajścia w ciążę.

Przez miesiąc Katie Holmes przesiadywała godzinami w saunie i przyjmowała ogromne ilości witamin, aby usunąć ze swojego organizmu pozostałości wszelkich używek i innych toksyn.

Tak to jest jak się należy do sekty. Myślicie, że ten związek wytrzyma długo? Jeśli Katie nie postawi się Tomowi, w końcu kiedyś padnie z wycieńczenia.

Kiedy Katie oczyszcza się Tom gania za Suri, w końcu dziewczynka może pobiegać sobie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.