,  

Katie żyje w wojskowym reżimie!

 Nie od dziś wiadomo, że Tom Cruise trzyma swoją żonę Katie Holmes na krótkiej smyczy. Ona zaczyna mieć tego dość.


Już donosiliśmy, że Tom Cruise znęca się nad innymi członkami Scjentologii. Używa przemocy fizycznej jak i psychicznej. Podobnie zachowuje się wobec własnej żony. Katie ma musi wiedzieć, co jej wolno a czego nie wolno, nie wolno jej na przykład przytyć.

Najważniejsze dla niej, to być matką i odzyskać karierę, którą straciła przez małżeństwo z Tomem – powiedzieli jej przyjaciele dziennikarzom In Touch. Ma większe ambicje, niż tylko być dodatkiem do swojego męża. Coraz częściej przestaje go słuchać. Zrezygnowała z diety i koszmarnych ćwiczeń. Zaczęła podjadać i przytyła 2,5 kilograma. Tom nawrzeszczał na nią za przybranie wagi i ukarał kilkudniowym szlabanem. Katie chodzi przy nim jak w zegarku.

Pytanie, dlaczego więc Katie Holmes nadal jest ze swoim mężem? Wystarczy spojrzeć na poprzednią żonę Toma, Nicole Kidman, która do dziś nie ma kontaktu ze swoimi przybranymi dziećmi. Tom już się o to postarał. Katie boi się utraty Suri.

Teraz ją trenuje, musi zgubić co nadrobiła.Ciekawe czy Tom pozwoli jej powiększyć sobie biust, w końcu już prawie go nie ma.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.