Katie Holmes rozebrała się w Elle

Co na to Tom Cruise?

Katie Holmes wzięła udział w sesji zdjęciowej dla Elle, prestiżowego magazynu., który z wizerunkiem aktorki będzie można zakupić już w lutym. Prócz bardzo ładnych zdjęć, w magazynie znajdziemy obszerny wywiad z aktorką. Katie opowiedziała jak grało jej się w ostatnim filmie, gdzie grała Jacqueline Kennedy.

Pracowałem tak ciężko jak tylko umiałam, bo ją kocham. Na planie musieliśmy stworzyć coś wyjątkowego, ponieważ ci ludzie byli bardzo wyjątkowi .

O zakupach z Surii: Na drugi dzień wyszliśmy ze sklepu, i powiedziała:”Chcę iść tam, „wskazując na inny sklepu dość daleko od hotelu. W tym sklepie była suknia,  którą chciała mieć..

O tym jak Suri zna się na modzie:  Ona zawsze mówi to, co w danej chwili myśli. Na przykład dzisiaj, gdy założyłam na siebie brązowe, zamszowe spodnie, powiedziała mi – Wcale mi się one nie podobają! – a zaraz potem wskazała inne mówiąc – Musisz założyć te! Mamo będziesz w nich wyglądać pięknie!

Zdjęcia co prawda nie są zbyt rozebrane ale miło jest zobaczyć Katie w takiej właśnie sesji zdjęciowej.Zdjęcia wykonał Carter Smith.

elle

elle

elle

elle

elle


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Katie Holmes rozebrała się w Elle

You must be logged in to post a comment.