,  

Katie Holmes i Tom Cruise odpisali ugodę

Z kim zostanie Suri?

 

Prawnicy Katie Holmes i Toma Cruise spotkali się przy jednym stole i podpisali ugodę. Zanim jednak do tego doszło, małżonkowie wydali wspólne oświadczenie co do opieki nad córką.

Jesteśmy zdeterminowani, aby pracować razem nad szczęściem naszej córki Suri. Zamierzamy zachować nasze rodzinne sprawy w tajemnicy i tym samym okazać szacunek dla lat, które spędziliśmy wspólnie. Zamierzamy współpracować, a dowodem na nasze dobre porozumienie jest podpisana ugoda – czytamy w oficjalnym oświadczeniu gwiazdorskiej byłej już pary.’

Katie bardzo długo przygotowywała się do rozwodu. Zaczęła od zwolnienia córki Toma ze swojej firmy odzieżowej, później dwóch scjentologów. Aktorce zależało by wyciągnąć córkę z sekty. W kinach niebawem pojawi się film z udziałem Toma ,który ma wskrzesić jego karierę.

Tom nie może pozwolić sobie teraz na żaden skandal. Już sam rozwód to spory problem. Nie bez powodu w ugodzie wyraźnie podkreślono, że Katie nie ujawni prawdy o wspólnym życiu z Cruisem. Prawda by go zniszczyła! – powiedział jeden z prawników zajmujący się rozwodem aktów w rozmowie z magazynem People.

Tom ma wiele do ukrycia, jeśli wszystko wyszło by na jaw byłby skończony.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.