,  

Kate Moss w „Vogue”

Do ślubu natchnęli ją Cyganie.

Wrześniowe wydanie Vogue poświęcone jest Kate Moss. Modelka nie tylko wzięła udział w pięknej sesji zdjęciowej ale także udzieliła wywiadu , w którym opowiedziała o swoim ślubie z Jamie Hincem. Do ślubu bardzo długo dojrzewała.

Po romantycznych wakacjach na Tajlandii byliśmy w siódmym niebie. Jamie każdego dnia prosił mnie, żebym za niego wyszła.

Kate w końcu przeczytała dokument o związkach Cyganów i to ją przekonało do zamążpójścia.

Uwielbiam historie o Cyganach, są takie romantyczne – wyznała Moss. – Oni nie mogą niczego robić przed ślubem. Dlatego pobierają się bardzo młodo – mając na przykład 16 lat.

Ich suknie ślubne są niewiarygodnie piękne. Są jak błyszczące motyle (…) Popatrzyłam wtedy na Jamie‚go, było tak słodko, pomyślałam, że te dziewczęta czekają przez całe swoje życie na ten dzień. Zróbmy to i my! – zadecydowałam .

Brytyjska supermodelka wyjaśniła dlaczego poprosiła  Johna Galliano, aby ubrać ja na tę okazję. Projektant uszył Kate klasyczną suknię z lat 30-tych.

Ubieram się w jego suknie od lat, i po prostu czuję się w nich  komfortowo– powiedziała Moss.

W sesji zdjęciowej dla Vogue wziął również udział mąż modeli Jamie Hinc, jak również odpowiadał napytania dziennikarza magazynu.

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.