Kaseta porno z Farrellem w roli głównej!

 Taką właśnie wiadomość dostała rodzina Bachledy-Curuś od kogoś bardzo życzliwego.


Musieli mieć nie tęgą minę, gdy rodzina Alicji otworzyła paczkę. Czy po takim filmie Colin będzie umiał rodzinie swojej ukochanej spojrzeć w oczy?

Colin nurkujący między nogami ciemnoskórej piękności, prężący swoją męskość do kamery, a wreszcie stękający z rozkoszy po pośpiesznej kopulacji w małym obskurnym mieszkanku. Takie sceny obejrzała góralska rodzina.

Na filmie można zobaczyć Colina z jego byłą już dziewczyną modelką Nicole Narain . Nagranie pojawiło się w 2003 roku w sieci. Farrell próbował zablokować film, jednak ktoś kto ma trochę pojęcia i cierpliwości do sieci znajdzie wszystko czego szuka. Jedna z takich kopii trafiła do kuzyna Alicji. Gdy ten zobaczył chwycił za telefon i powiadomił klan Bachledów. Reakcje można sobie tylko wyobrazić.

– Dla konserwatywnych górali Farrell wciąż jest zwykłym zepsutym draniem. Nie traktują go jak gwiazdora, ale osobę, która skrzywdzi dumę ich rodu – mówi Faktowi znajoma Alicji.

Mama Alicji dobrze wie co się stało. Do USA pojechała zobaczyć swojego dawno oczekiwanego wnuka ale też próbować namówić córkę na powrót do kraju i trzymania syna od zepsutego ojca.

Mama jednak zapomniała, że to co tak kręci to zepsuci, źli chłopcy. Nam nie wydaje się, żeby udało się namówić córkę na opuszczenie jej ukochanego złego, zepsutego do granic możliwości faceta. A co Wy o tym myślicie?

Z drugiej strony ktoś bardzo chce się na Colinie zemścić, robiąc mu takie numery.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.