Kara śmierci dla mordercy rodziny Hudson !

ImageSprawa morderstwa rodziny piosenkarki Jennifer Hudson pomału dobiega końca.


Prokurator oskarżył byłego partnera siostry gwiazdy, Williama Balfoura, o potrójne morderstwo pierwszego stopnia. Sprawcy grozi kara śmierci.
Balfour z zimną krwią zastrzelił matkę i brata Hudson w ich własnym domu. Następnie porwał 7-letnie dziecko, pobił je i wywiózł na obrzeża Chicago. Po kilku godzinach tortur zamordował chłopca. Później spokojnie udał się do domu, gdzie przed rodziną udawał, że nic się nie stało.

Gdy został złapany i oskarżony, przyznał się do winy. Dokładnie opowiedział całe zdarzenie, krok po kroku. Okazało się, że powodem morderstwa był nowy facet siostry Jennifer. Na wieść o romansie byłej dziewczyny Balfour wpadł w furię. Do tej pory łudził się, że do niego wróci. Zagroził jej, że jeśli będzie się spotykać z innymi mężczyznami, to zabije całą jej rodzinę. Balfour twierdzi, że początkowo nie planował zabijać dziecka, ale z każdą kolejną chwilą narastała w nim złość.

Zawsze lubiłem chłopaka. Ale gdy siedział związany na tylnym siedzeniu, zdałem sobie sprawę, że to nie mój syn – powiedział morderca w wywiadzie dla amerykańskiej telewizji. A powinien być mój. Zabiłem go, bo nie był mój.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.