, ,  

Justin Timberlake i Jessica Biel razem

Przystojny piosenkarz przez pół roku ukrywał swój związek z piękną aktorką Jessicą Biel.

Dla znajomych Justina powód jest jeden –Timberlake jest bardzo zakochany. A może piosenkarz obawiał się reakcji swojej byłej narzeczonej Cameron Diaz, która wciąż nie przestaje o niego walczyć?

Plotki na temat związków Justina były najróżniejsze. Na początku roku dziennikarze odkryli iż Timberlake ma romans  ze Scarlett Johansson po tym jak para wyśmienicie bawiła na przyjęciu po meczu finałowym futbolu amerykańskiego. Po pewnym czasie piosenkarz widziany był ponownie z …. Cameron Diaz, z którą oficjalnie rozstał się w grudniu ubiegłego roku. Oboje wspaniali bawili się na plaży w Malibu. Potem zaczęto spekulacje na temat Jessici Biel.

Urodziwa Biel wpadła Justinowi w oko na rozdaniu Złotych Globów w styczniu tego roku. Przedtem Timberlake widział ją na zdjęciach w pismach dla mężczyzn, w których m.in. uznano Biel za najseksowniejszą kobietę świata w 2005 roku.

Zauroczenie Justina Jessicą  podczas Złotych Globów było tak wyraźne, że nie uszło nawet uwagi Diaz, która  urządziła piosenkarzowi okrutną awanturę na oczach Hollywood. Na nic to się zdało gdyż Justin i Jessica razem spędzili walentynki, w maju Jessica  przyjęła zaproszenie Justina do Wielkiej Brytanii, gdzie odbywał tournée.  Zdaniem przyjaciół piosenkarza żadna siła nie powstrzyma Timberlake od małżeństwa z Jessicą.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.