Justin Bieber zdominuje Grammy

Tak przewidują bukmacherzy

Zbliża się kolejne rozdanie nagród Grammy. W niedzielę, 13 lutego 2011 w Los Angeles, już po raz 53 przyznane zostaną statuetki w 109 kategoriach muzycznych. W zakładach bukmacherskich Star-Typ Sport (STS) już teraz można obstawiać najważniejsze z nich. Według ekspertów z branży, to właśnie Justin Bieber ma spore szanse na statuetkę za najlepszego artystę roku 2010.

Grammy Awards to jedno z najbardziej popularnych wydarzeń branży muzycznej. Jak co roku artyści, instrumentaliści, producenci, autorzy tekstów piosenek czy reżyserzy wideoklipów otrzymują statuetki, które gwarantują sławę i renomę. Najbardziej oczekiwane są werdykty w kategoriach Album Roku, Artysta Roku, Debiut Roku i Piosenka Roku.

Spodziewamy się dużego zainteresowania ze strony graczy, nagrody Grammy to atrakcyjna forma wyróżnienia artystów, organizowana z rozmachem i przyciągająca zainteresowanie fanów muzyki – komentuje Mateusz Juroszek, członek zarządu zakładów bukmacherskich Star-Typ Sport – Można obstawiać w czterech głównych kategoriach, najważniejszą wydaje nam się Debiut Roku – wielu artystów oczekuje na takie wyróżnienie. Naszym zdaniem duże szanse ma zdobywający coraz większą popularność Justin Bieber, który początkowo wzbudzał niechęć i wiele negatywnych opinii, jak Lady Gaga lub w Polsce – Doda. Teraz Justin Bieber ma rzeszę wiernych fanów – dodaje.

W kategorii Debiut Roku oprócz Justina Biebera, spore szanse ma brytyjska wokalistka tworząca z akompaniującym jej zespołem grupę o nazwie Florence & The Machine. Nagranie Roku, według STS, otrzyma wykonane przez Jay’a Z i Alicię Keys „Empire State Of Mind”. Biorąc pod uwagę wysokość kursów tuż za nimi plasują się Eminem i Rihanna z „Love The Way You Lie”. Eminem nominowany jest również w kategorii Album Roku, a kurs na zwycięstwo jego krążka „Recovery”, jest niemal dwukrotnie korzystniejszy niż kontrowersyjnej Lady Gagi z albumem „The Fame Monster”. Najlepsza piosenka o sporych szansach na wygraną zdaje się być utwór Cee Lo Green’a o tytule „F*** You”.

Szczegółowe informacje dotyczące typowania dostępne są na stronie www.sts.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Justin Bieber zdominuje Grammy

You must be logged in to post a comment.