John Travolta chciał nagrać seks video gejów

Był zmysłowy, delikatny…opowiada jeden z jego kochanków

O seksualnych upodobaniach Johna Travolty mówi się od lat. Aktor sypiał nie tylko z kobietami ale także z mężczyznami czego się gwiazda wypiera a wszystko dlatego, że scjentolodzy zakazują tego typu współżycia. Kiedy wyszło na jaw o seksualnych upodobaniach aktora, ten nerwowo zaprzeczał.

W końcu byli partnerzy Travolty zaczęli opowiadać co ich łączyło. Doug Gotterba emerytowany pilot opowiedział  amerykańskiej prasie o swoim 6-letnim związku z Travoltą.

Polecieliśmy razem do Monterey w Kaliforni i spędziliśmy miły wieczór przy butelce wina – opowiada Gotterba w rozmowie z magazynem Radar o ich pierwszym spotkaniu. Później zaprosił mnie na masaż do swojego pokoju. Spodziewałem się tego, więc z radością na to przystałem. Pojawił się w moim pokoju hotelowym w samym szlafroku i kazał mi się położyć na łóżku. Oczywiście sprawy zaszły dalej. John był delikatny i namiętny jednocześnie.

Poszliśmy na spacer na plażę – opisuje były pilot. Zapytałem: „John, skoro jesteś w kościele scjentologicznym, masz żonę… To wolisz mężczyzn, czy kobiety?” Odpowiedział z rozbrajającym uśmiechem: „Oczywiście, że nadal wolę mężczyzn!”.

Dziś Travolta jest kochającym mężem i ojcem

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.