,  

Joanna Krupa zażądała urlopu w „Tańcu z gwiazdami”!

Michał Pieściuk / newspix.pl

Jeśli go nie dostanie, odejdzie…

Tego jeszcze nie grano w Tańcu z gwiazdami, prowadząca kulisy, wywiady z gwiazdami show chce urlopu! Bo zatęskniła za ukochanym , który musi wyjechać do Miami w interesach.

Krupa od miesiąca pełni rolę reporterki programu „Hollywood 411” w telewizji TV Guide. Pracuje za kulisami amerykańskiej wersji „Tańca z gwiazdami”, relacjonując zmagania tak znanych celebrytów jak aktorka Kirstie Alley  czy króliczek „Playboya” Kendra Wilkinson– pisze Fakt.

Modelka poświęciła się całkowicie swojej nowej pracy, jednak czasem potrafi zaskoczyć wszystkich. Joanna Krupa jest zobowiązana do pozostawania w Los Angeles, gdzie przebywają wszyscy uczestnicy „Tańca z gwiazdami”. Tymczasem jej narzeczony Romain Zago musi wyjechać na jakiś czas w interesach do Miami. Modelka postawiła więc ultimatum szefom programu, albo dacie mi dwa tygodnie urlopu albo odchodzę!

– Produkcja jak na razie nie podjęła ostatecznej decyzji, ale to dla Joanny nie ma znaczenia. Jeśli powiedzą nie, bez zastanowienia zrezygnuje z programu, spakuje walizkę i wyjedzie do Miami – zapewnia menedżerka modelki.

Krupa miała zastąpić Kasię Skrzynecką w naszej edycji TzG, czy TVN jest pewien , zechce zastąpić niezawodną Skrzynecka na humorzastą gwiazdę zza oceanu?

 

Zobacz też:Dziennikarz TVP na lunchu. Nie tak łapczywie!

źródło: Fakt.pl

mat.prasowe

- mat.prasowe

Kapif

Michał Pieściuk / newspix.pl

Teodor Klepczynski / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.