,  

Joanna Krupa w czerwcu wychodzi za mąż

Obrączki będą kosztowały 15 tysięcy dolarów!

Joanna Krupa w końcu wyjdzie za mąż za Romaina Zago.  Modelka do ślubu będzie miała dwie kreacje, jedna marki La Mania, z gorsetem  i rozkloszowanym dołem. Drugą kreację uszyje dla Krupy projektant Elie Saab. Joasia chciała dodać do niej kryształki Swarovskiego i perły. Przygotowania do ślubu pokaże reality show Krupy.

A tym czasem rąbka tajemnicy ślubnej uchyliła matka Krupy w Dzień Dobry TVN, która opowiedziała też, o czasach, kiedy jej córki były jeszcze nastolatkami.

– Swoją uwagę głównie skoncentrowałam się na Aśce, ale Marta także ma niesamowity talent. Gdybym poświęciła jej więcej czasu zostałaby wielką aktorką – mówiła Jolanta Krupa.- Myślałam, że zainteresowanie Joasi aktorstwem jest chwilowe. Potem odkrywałam, że Asia jest do tego stworzona. Moje córki są po prostu wszechstronnie uzdolnione – chwaliła pani Jolanta.

I coś o przygotowaniach do ślubu i kto z gdzie będzie mieszkała para młoda
Dla Romka to niemożliwe, żeby z nimi nie mieszkała. Nawet jak urodzi się dziecko. Nie przeszkadzam im – wyznała Jolanta Krupa. –

Nie wiemy gdzie będzie ślub. Nie mogą się zdecydować. Bardzo dużo gwiazd chciałoby przyjść na ich ślub, więc wyjazd do Włoch byłby skomplikowany.
Jedno już pewne, Marta będzie starszą druhną. Będzie jak Pippa Middleton?

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.