Joanna Krupa w ciąży?!

 Znana na całym świecie nasza exportowa modelka Joanna Krupa troszkę się zaokrągliła.


Joanna Krupa już w kwietniu wychodzi za mąż za bogatego biznesmena Romainem Zago. Joasia niedawno udzieliła wywiadu przez Skype dla Dzień Dobry TVN, w którym powiedziała, że ślub odbędzie się na koniec wiosny i będzie to impreza czysto rodzinna. Mimo milionów jakie para posiada nie ma zamiaru robić nic na pokaz. lub odbędzie się we Włoszech.

Para  poznała się kiedy Joasia spotykała się jeszcze ze swoim poprzednim chłopakiem. Później Krupa przeprowadzała wywiad z Zago wtedy ona nie podobała się swojemu obecnemu narzeczonemu.  W końcu spotkali sie na imprezie w klubie , to był niesamowity wieczór. Zakochali się w sobie w jednej chwili.

Jak wyglądały zaręczyny. Oświadczyny miały miejsce w domu, w łóżku. Pierścionek nie kosztował tak dużo jak pisano w mediach. Joanna powiedziała, że wstydziła by się nosić coś tak drogiego mając na względzie głodujących ludzi na świecie. Romainem n ie był jeszcze w Polsce ale w maju przyjedzie razem z Krupą. Co do programu jaki by miała modelka prowadzic w Polsce, są rozmowy ale nie został jeszcze podpisany kontrakt.

Póki co Joasi zaogrąglił sie brzuszek, czyżby była przy nadziei?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.