,  

Joanna Krupa rozstała się z narzeczonym!

Nie była gotowa na małżeństwo i dzieci

Miał być ślub we Włoszech, później w Krakowie. Łączyła ich wielka miłość. Niedawno Joanna Krupa zażądała dwutygodniowego urlopu w amerykańskiej edycji Tańca z gwiazdami , bo chciała pobyć z ukochanym. Jeszcze kilka dni temu zdobili okładkę jednego z naszych magazynów.

Romain Zago chciał ślubu i dzieci. Joanna postawiła na karierę, to ich poróżniło.

Romain jest niepocieszony, że jego narzeczona tak dużo pracuje. Coraz rzadziej się widują. Coraz częściej dochodzi między nimi do spięć. Romain chciałby już założyć rodzinę, mieć gromadkę ślicznych pociech wkoło siebie – powiedział Super Expressowi przyjaciel obojga.

Joanna jednak ma inne plany na najbliższe lata. Przede wszystkim kariera, rozwój zawodowy. Małżeństwo i dzieci na samym końcu.

Joanna nie planuje dziecka w najbliższym czasie. Ona chce mieć jeszcze czas dla siebie, bo wiem, że gdy dziecko przyjdzie na świat, to poświęci się mu bez reszty – wyznała tabloidowi mama Asi, pani Jolanta.

Podobno para zdecydowała się na rozstanie. Zawsze chętna do komentarzy menadżerka Krupy, Małgorzata Leitner, tym razem nie chce komentować doniesień.

 

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.