Joanna Krupa lepsza od Alicji Bachledy-Curuś!

 Każda z nich pojechała za ocean by podbić Stany. Jednej na pewno się udało. Jest nią Joanna Krupa.


Joannę Krupę zna każdy Amerykanin, o istnieniu Alicji Bachledzie-Curuś mało kto wie. Joanna dalszą karierę w Ameryce ma już zapewnioną, bo kto nie zechce pięknej utalentowanej Joasi?

Joanna zasłynęła w Stanach pokazywaniem swojego pięknego ciała. Teraz gdy wystąpiła w amerykańskiej wersji show Taniec z gwiazdami i zatańczyła paso doble, poznała ją cała Ameryka. Miliony widzów, którzy śledzili każdego uczestnika show, słała na Krupę sms-y. Mimo, że polska modelka nie weszła do finału TzG, dalszą karierę w telewizji ma już zapewnioną.

Kto zna Alicję Bachledę – Curuś? A jeśli już zna to w jaki sposób sie o niej dowiedział? Jedyny film w jakim grała Ondine w Stanach nawet nie będzie wyświetlony w tym kraju. Znana jest jedynie z tego , że ma dziecko ze słynnym aktorem Colinem Farrellem.

Joanna Krupa w Stanach zamieszkała z rodzicami jako 5 letnia dziewczynka. Jej start w show-biznesie na pewno był  łatwiejszy niż Alicji. Krupa jako nastolatka występowała już w wielkich sesjach zdjęciowych, później nie odrzucała tych całkiem nagich. Wystąpiła tez w porno epizodach. Gdy już była sławna o jej rękę starało się wielu mężczyzn. Jednak ta znała swoją wartość i przebierała. Wybrała w końcu biznesmena Romanego Zaigo od którego dostała pierścionek zaręczynowy z 8-karatowym diamentem wart 1,5 mln dolarów!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.