,  

Jeszcze jedna szansa!

ImageOd miesięcy w związku Angeliny i Brada dzieje się źle. Brad ostatnio nawet spotkał się z prawnikami od rozwodów, by być pewien , że nic nie starci z wypracowanego majątku, gdyby się rozstawał z Angeliną.


National Enquirer donosi, że Angelina i Brad dają sobie kolejną szansę i zaczynają znowu pracować nad swoim związkiem. Który to już raz?

Brad zdaje sobie sprawę, że mają bardzo poważne problemy. Jednak te ostatnie kilka tygodni sprawiło, że zatęsknił za Angeliną i dzieciakami – powiedział informator dziennikarzom. Rozmowy z adwokatami pokazały mu, że to będzie definitywny koniec. Brad jest zwykłym facetem i pragnie jedynie spokojnego, normalnego życia.

Dał Jolie ultimatum – pisze dalej tygodnik. Powiedział jej, że mają zamieszkać w jednym miejscu. Ma dosyć podróżowania po świecie. Już wystarczająco dużo jeżdżą, gdy muszą pracować nad nowymi filmami. Chce, by kupili jeden piękny, rodzinny dom, w którym mogliby odpocząć, gdy nie pracują.

Angelina podobno płacze po nocach, nie chce spać samotnie w sypialni, więc ucieka do dzieci. Po chwilach jakie przeżyła z Bradem zaczyna tęsknić za nim a osobny czas dał jej wiele do zrozumienia.  Para podobno zaczęła szukać nowego domu na przedmieściach Nowego Jorku. Czy nowe miejsce ustabilizuje ten związek?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.