,  

Jesus to gra pod publikę

ImageZnajomi Madonny, twierdzą, że całe to zamieszanie z Jesusem Luzem, to klasyczna zagrywka mająca na celu wypromowanie jej płyty i zemszczenie się na byłym mężu, Guyu Ritchie.


Madonna zaczęła się spotykać z młodym Jesuem Luzem jakiś czas temu. Wspólnie spędzany czas, sesja zdjęć , które mogliśmy Wam przedstawić. Początkowo Madonna twierdziła, że pomaga młodemu modelowi się wybić. Na dniach porzucił ją pierwszy kochanek A-Rod, bo już miał dość zagrywek piosenkarki. A teraz znajomi Madonny mówią :

To typowa gra pod publikę. Madonna robi to wszystko dla jak największego rozgłosu, ale nie tylko ona na tym korzysta, Jesus też jest zadowolony z takiego układu. Media oszalały na jego punkcie, zaczął świetnie zarabiać. Wszyscy są wygranymi! – donosi źródło.

Ona wie, że jej lata lecą, ale twierdzi, że wciąż wygląda świetnie i może umawiać się z dwudziestolatkami. Zaczęła sypiać z Jesusem, aby wzbudzić zazdrość w swoim byłym mężu – twierdzi przyjaciel Madonny.

Reakcja Guya była taka.

Kiedy zobaczył jej prowokacyjne zdjęcia z Jesusem, które ukazały się w magazynie W, zaczął się głośno śmiać. Wcale nie jest zazdrosny, martwi się tylko o dobro swoich dzieci
. Skontaktował się z nią, aby powiedzieć jej, że jest zszokowany jej bezmyślnością i nie chce, aby jego dzieci miały w szkole problemy. Madonna nie chciała wdawać się z nim w dyskusję, ona dokładnie wie, co robi i nie zamierza słuchać niczyich rad
– kontynuuje informator.

On zapewne martwi się o dzieci a Madonna o swoją karierę.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.