Jestem po prostu doskonały !

ImageZac bardzo odczuwa to , że jest sławny i popularny.


Aktor zamieścił na swoim blogu apel do fanek, w którym prosi je, aby dały mu trochę spokoju. Efron skarży się, że zakochane w nim nastolatki są gotowe na wszystko, aby go dotknąć, zrobić sobie z nim zdjęcie lub dostać upragniony autograf.

Fanki są wszędzie! Paparazzi nie mają z nimi szans, one są znacznie bardziej bezczelne i zdeterminowane – pisze Efron. Pewnego razu wszedłem do męskiej toalety, a jakaś dziewczyna wpadła tam za mną. Jedną ręką trzymałem spodnie, które dopiero co rozpiąłem, a drugą podpisywałem się na jej koszulce. To było naprawdę zabawne. Stała w męskiej ubikacji i w ogóle się nie wstydziła. Muszę przyznać, że to mi zaimponowało. To wszystko przez to, że jestem zbyt doskonały – dodaje skromnie Zac. Vanessa zawsze powtarzała, że jestem przystojny jak prawdziwy gwiazdor. Myślę, że po prostu moja uroda idealnie trafia w gust nastolatek.

Już się tak panoszy, to co będzie dalej? Nastolatki, lepiej uważajcie. Nigdy nie wiadomo co takiemu gwiazdorowi z przerośniętym ego może strzelić do głowy.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.