Jermaine Jackson nie zarabia na śmierci brata

ImageKtóry z żyjących Jacksonów jest najbardziej pazernym i chce najwięcej zarobić na śmierci Michaela?


Chyba każdy z nich ma coś na sumieniu, chociaż bardzo się przed tym bronią.  Zarówno Joe Jackson, ojciec Michaela jak i brat Jarmaine robią wszystko by jak najwięcej zarobić na śmierci Jako. Jermaine na tyle się angażuje w akcje związane z Michaelem, że dziennikarze okrzyknęli go  najbardziej pazernym z Jacksonów. Ten już nie wytrzymał i odpowiedział na oskarżenia.

To absurd – powiedział Jermaine dziennikarzom. To najbardziej niedorzeczne oskarżenie, jakie kiedykolwiek słyszałem. Nie chcemy zarobić na jego śmierci. To na jego rodzeństwie spoczywa odpowiedzialność , by nikt nie zapomniał tego, co po sobie zostawił.

Chciałbym, aby co roku odbywała się impreza, która będzie poświęcona Michaelowi. Był niezwykle szanowany na całym świecie i w pewnym stopniu jesteśmy częścią jego sukcesu. Stworzyliśmy Jackson 5, a to fundamenty jego kariery.

Niezłe tłumaczenie, ciekawe czy charytatywnie prowadzi show, w którym opowiada o żałobie po Michaelu. Poza tym zgodził się na sędziowanie w programie, w którym wybiorą tancerza na miarę Michaela a kasa pójdzie głodujące dzieci w Afryce? A może na konto bankowe Jermaine.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.