Jennifer Lopez szuka nowej miłości

Na okładce  Vanity Fair

Jennifer Lopez zdobi brytyjski magazyn Vanity Fair. Za aparatem fotograficznym stał Mario Testino. Lopez udzieliła pierwszego wywiadu po rozwodzie z Markiem Anthonym, w którym powiedziała, o rozstaniu w mężem i że ma nadzieję, że szybko znajdzie nową miłość.

Miłość to moje największe marzenie i naprawdę ciężko pracowałam nad jego spełnieniem. Oboje pracowaliśmy – mówi Jennifer Lopez. Czasami nie wychodzi – i to jest smutne… Jestem dobrej myśli – jestem zdeterminowana, żeby iść do przodu z życiem, wychować moje dzieci i zrobić wszystko, co w mojej mocy, żeby być jak najlepszą matką, człowiekiem i artystką. Nie mogę się już doczekać nowych wyzwań. Czuję w sobie siłę.

 Zawsze będę szanować Marka jako piosenkarza i artystę – mówi Lopez w wywiadzie dla “Vanity Fair”. Świetnie nam się ze sobą pracuje, a on zawsze dawał mi wsparcie. Razem jesteśmy w stanie stworzyć magię – i tak się stało. On zawsze będzie obecny w naszym życiu. Zawsze będzie dla niego specjalne miejsce w moim sercu, jako ojca moich dzieci.

Lopez i Anthony mają bliźnięta, córkę i syna.

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.